GOAL SETTING - Ako efektívne stanovovať ciele v športe

"Goal setting" je jednou z najdôležitejších mentálnych schopností v športe. Určenie funkčných cieľov je v tomto období ešte náročnejšie ako inokedy. Na druhej strane práve vhodné a dobre načasované ciele vám môžu pomôcť zvládnuť a využiť každú fázu sezóny. Efektívne ciele vás dokážu správne nasmerovať a motivovať aj počas náročného tréningového obdobie alebo keď sa vám nedarí. Stovky mentálnych tréningov a spolupráca so športovcami v rôznych disciplínach nám ukázali, ako vedia jednotlivci využiť ciele na ceste za úspechom. „Goal setting“ poskytuje veľký priestor na kreatívnu prácu a objavovanie tých správnych cieľov pre vás. 
Webinár je určený športovcom, trénerom alebo rodičom športovcov. Dozviete sa na ňom, aké rôzne ciele poznáme a ako sa dajú využiť vo vašej kariére. Povieme si tiež, aké chyby robia športovci alebo tréneri pri stanovovaní cieľov. Okrem efektívneho „Goal settingu“ si ukážeme aj to, akú rolu hrá v tomto procese naše podvedomie. Webinár bude obsahovať praktické cvičenia, takže niektoré koncepty si priamo počas neho vyskúšate. Po skončení webinára ako účastníci obdržíte študijné materiály a cvičenia, ktoré vám pomôžu stanovovať si efektívne ciele aj v ďalšom období.
 
Termín: v stredu 10.6. 2020 o 18:00
 
Pre koho je webinár určený: športovci, tréneri, rodičia

Lektor: Ing. Mgr. Peter Kuračka, ACC 
 
Cena:  do 27.5. je cena 20 eur, po tomto termíne 25 eur.
V cene je zahrnutý: 80-minútový webinár, študijné materiály, praktické cvičenia.
 
Prihlásenie: prihlásiť sa môžete vyplnením formuláru a zaplatením účastníckeho poplatku. Prihlasovací formulár nájdete tu: 
https://forms.gle/kipNr8n61s6Qi5Sq9
 
Obsah webinára:

  • Ako nám ciele môžu pomôcť
  • Chyby pri stanovovaní cieľov
  • Typy cieľov
  • Nevedomie pri stanovovaní cieľov
  • Snaha dosiahnuť úspech a snaha vyhnúť sa neúspechu
  • Efektívny goal setting
  • Tracking cieľov

Tešíme sa na naše webinárové stretnutie!

14.4.2020